MATEMATYKA – KURS SEMESTRALNY
Poziom podstawowy i poziom rozszerzony

Dla kogo przeznaczony jest kurs?
Kurs przeznaczony jest dla uczniów ostatnich klas techników i liceów, przystępujących w roku szkolnym 2016 / 2017 do matury z matematyki na poziomie podstawowym lub rozszerzonym.

Co oferujemy w ramach kursu?
W ramach kursu realizujemy 24 godziny zegarowe zajęć (12 spotkań 1 raz w tygodniu po 2 godziny). Kursanci otrzymują bezpłatne autorskie materiały do nauki. Po każdym dziale zadawana jest praca domowa. Sprawdzamy również dwie próbne matury diagnozujące. Kurs odbywa się od lutego do końca kwietnia 2017 r.

Jaka jest liczebność grup?
Kurs odbywa się w kameralnych grupach 6 – 8 osób, gwarantujących indywidualne podejście i maksymalną aktywizację każdego uczestnika przy zachowaniu przystępnej ceny.

Jaka jest cena kursu?
Cena jednej godziny zegarowej to już niecałe 21 zł (w przeliczeniu na godzinę lekcyjną: ok. 16 zł). Płatność można zrealizować w wygodnych ratach lub jednorazowo, oszczędzając aż 100 złotych.

Poziom podstawowy
• jednorazowa wpłata (płatne w lutym) – cena za cały kurs: 497 zł
   lub
• 3 raty w wysokości 199 zł (płatne co miesiąc) – cena za cały kurs: 597 zł

Poziom rozszerzony
• jednorazowa wpłata (płatne w lutym) – cena za cały kurs: 599 zł
   lub
• 3 raty w wysokości 233 zł (płatne co miesiąc) – cena za cały kurs: 699 zł

Kto prowadzi kurs?
Zajęcia prowadzi Sebastian Janczy, absolwent matematyki Akademii Pedagogicznej w Krakowie. Wieloletni korepetytor i szkoleniowiec.

Gdzie odbywają się zajęcia?
Kursy prowadzone są w budynku Spółdzielni Mieszkaniowej “Radunia” w Pruszczu Gdańskim, przy ul. Tysiąclecia 8 (w sąsiedztwie Zespołu Szkół nr 2).

Jak zapisać się na kurs?
Na wybrany kurs można zapisać się telefonicznie pod numerem 608 150 087 lub mailowo pisząc na adres kontakt@janczy.net. W ten sposób uzyskasz również wszelkie dodatkowe informacje.

kursy maturalne matematyka pruszcz gdański

szkolenia excel gdańsk trójmaisto

Korepetycje, kursy maturalne, matematyka, Pruszcz szkolenia Excel

Advertisements